Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 138 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
I Am Zlatan (2021) me Titra Shqip

I Am Zlatan (2021) me Titra Shqip

Ngritja e një legjende.Nov. 11, 2021Unknown100 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e moshës që përshkruan rritjen e Zlatan Ibrahimovic në një periferi të ashpër suedeze. I lindur nga emigrantët ballkanikë, futbolli ishte lirimi i Zlatanit në një mjedis të vështirë ku talenti i tij i jashtëzakonshëm dhe mbështetja te vetja e katapultuan atë kundër të gjitha gjasave drejt majës së futbollit ndërkombëtar duke luajtur për klube si Ajax Amsterdam, Juventus, Inter, Milan, Barcelona, ​​Paris Saint- Germain dhe Manchester United.

I Am Zlatan (2021) me Titra Shqip
I Am Zlatan (2021) me Titra Shqip
I Am Zlatan (2021) me Titra Shqip
I Am Zlatan (2021) me Titra Shqip
I Am Zlatan (2021) me Titra Shqip
I Am Zlatan (2021) me Titra Shqip
I Am Zlatan (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Jag är Zlatan
Vlerësimi IMDb 6.3 1,482 vota
Vlerësimi TMDb 5.75 82 vota

Regjizori

Jens Sjögren
Regjizori

Aktorët

Granit Rushiti isZlatan Age 17
Zlatan Age 17
Cedomir Glisovic isSefik Ibrahimovic
Sefik Ibrahimovic
Merima Dizdarevic isJurka Gravic
Jurka Gravic
Didrick Gillstedt isExtra: Skolelev
Extra: Skolelev
David S. Lindgren isExtra: MFF Player A-team
Extra: MFF Player A-team
Emmanuele Aita isMino Raiola
Mino Raiola
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Crisis 2021
Company K (2004) me Titra Shqip
Together Together (2021) me Titra Shqip
Logan 2017
Lead Us Not Into Temptation (2011) me Titra Shqip
The Starling (2021) me Titra Shqip
A Quiet Place (2018) me Titra Shqip
American Siege (2022) me Titra Shqip
The Lost City of Z (2017) me Titra Shqip
Agora (2009) me Titra Shqip
Everyman’s War (2009) me Titra Shqip
Wild Child 2008