Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 78 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
I Am Here (2015) me Titra Shqip

I Am Here (2015) me Titra Shqip

Mos kini frikë nga asgjë. Rrezikoni gjithçka.Jun. 12, 2015Denmark97 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Afaristja e suksesshme Maria ka arritur gjithçka përveç asaj që dëshiron më shumë – një fëmijë të sajin. Ajo vendos të merret me këtë çështje vetë dhe nis një udhëtim të dëshpëruar dhe të rrezikshëm për të realizuar ëndrrën e saj.

I Am Here (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal I Am Here
Vlerësimi IMDb 5 1,803 vota
Vlerësimi TMDb 5.064 47 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Etharkkum Thunindhavan (2022) me Titra Shqip
Cordelia 2020
Strangled (2016) me Titra Shqip
White Elephant (2022) me Titra Shqip
John Wick: Chapter 3 – Parabellum (2019) me Titra Shqip
Fib the Truth (2021) me Titra Shqip
Boulevard (2014) me Titra Shqip
40: The Temptation of Christ (2020) me Titra Shqip
Ronin (1998) me Titra Shqip
Magic in the Moonlight (2014) me Titra Shqip
Baise-moi (2000) me Titra Shqip
Active Shooter 2020

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit