Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 383 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Hypnotic (2021) me Titra Shqip

Hypnotic (2021) me Titra Shqip

Dëshira e saj është urdhri i saj.Oct. 27, 2021Unknown88 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një detektiv e gjen veten në një rast jashtëzakonisht të ndërlikuar dhe misterioz që përfshin zhdukjen e vajzës së tij, një program sekret qeveritar dhe një sërë vjedhjesh me vlera të larta.

Hypnotic (2021) me Titra Shqip
Hypnotic (2021) me Titra Shqip
Hypnotic (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hypnotic
Vlerësimi TMDb 5.9 25 vota

Regjizori

Matt Angel
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
Underworld (2003) me Titra Shqip
Secret Society 2021
The Heist of the Century (2020) me Titra Shqip
Deadline (2009) me Titra Shqip
The Souvenir (2019) me Titra Shqip
Shiva Baby (2021) me Titra Shqip
Crash 2005
7th & Union (2021) me Titra Shqip
All My Puny Sorrows (2021) me Titra Shqip
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Blessed by Fire 2005 me Titra Shqip