Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 79 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Hyena (2015) me Titra Shqip

Hyena (2015) me Titra Shqip

Në bandën e tij janë 33 mijë. Banda e tij është policia.Mar. 06, 2015United Kingdom112 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Policimi i mirë nuk do të thotë domosdoshmërisht të bësh gjithçka me libër. Por ndërsa biznesi i krimit në Londër kthehet në favor të shqiptarëve dhe turqve, si mbijeton një polic “i mirë”?

Hyena (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hyena
Vlerësimi IMDb 6.2 3,189 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 60 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spiral: From the Book of Saw (2021) me Titra Shqip
John Wick: Chapter 3 – Parabellum (2019) me Titra Shqip
The Toll 2021
Asgje nuk Harrohet aka Nothing is Forgotten (1985) Film Shqiptar
Addicted (2014) me Titra Shqip
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) me Titra Shqip
Cargo (2017) me Titra Shqip
The Subject (2020) me Titra Shqip
After We Collided (2020) me Titra Shqip
Agent Revelation (2021)
Run Sweetheart Run (2020) me Titra Shqip
Sniper: Rogue Mission (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit