Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2841 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip

How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip

Regjisori francez Bertrand Blier krijon një histori tepër joshëse për bukurinë, seksin dhe dashurinë.Oct. 26, 2005Italy95 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8.7 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Pasi fitoi një shumë të madhe parash në llotari, François i propozon Daniela, një prostitutë e shkëlqyer nga Pigalle, të braktisë profesionin për t’u bërë gruaja e tij. Ajo pranon: por Charly, një gangster i fuqishëm parizien, nuk është i gatshëm të heqë dorë nga e preferuara e tij …

How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip
How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip
How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip
How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Combien tu m'aimes ?
Vlerësimi IMDb 5.7 6,691 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 99 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Aladdin (1992) me Titra Shqip
Pitch Perfect 2 (2015) me Titra Shqip
Christmas with You (2022) me Titra Shqip
Squared Love (2021) me Titra Shqip
Burning Ghost (2019) me Titra Shqip
The Devil Wears Prada (2006) me Titra Shqip
Uranya (2006) me Titra Shqip
Cooking with Love (2018) me Titra Shqip
Afterlife of the Party (2021) me Titra Shqip
Teenage Vampire (2020) me Titra Shqip
Luca (2021) me Dublim Shqip
Dirty Dancing: Havana Nights (2004) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit