Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 340 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
How I Fell in Love with a Gangster (2022) me Titra Shqip

How I Fell in Love with a Gangster (2022) me Titra Shqip

Bazuar në histori të vertetë.Jan. 12, 2022Poland179 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grua misterioze rishikon ngritjen dhe rënien e Nikodem “Nikos” Skotarczak, një nga gansterët më të mëdhenj në historinë polake.

How I Fell in Love with a Gangster (2022) me Titra Shqip
How I Fell in Love with a Gangster (2022) me Titra Shqip
How I Fell in Love with a Gangster (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Jak pokochałam gangstera
Vlerësimi IMDb 6 485 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 18 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Walk Among the Tombstones (2014) me Titra Shqip
All I Want for Christmas (1991) me Titra Shqip
Ray Donovan: The Movie (2022) me Titra Shqip
Shadow in the Cloud 2020
Forensic (2020)
Queenpins (2021) me Titra Shqip
Pleasure (2021) me Titra Shqip
Ek Villain Returns (2022) me Titra Shqip
Togo (2022) me Titra Shqip
Torbaaz (2020) me Titra Shqip
Natalie (2010) me Titra Shqip
Riding With Sugar (2020)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit