Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1407 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Hotel Transylvania: Transformania (2022) me Titra Shqip

Hotel Transylvania: Transformania (2022) me Titra Shqip

Ndryshimi mund të jetë i frikshëm.Jan. 13, 2022USA88 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur shpikja misterioze e Van Helsingut, “Rrezja e përbindëshit”, bëhet e turbullt, Drakula dhe shokët e tij përbindësh shndërrohen të gjithë në njerëz, dhe Johnny bëhet një përbindësh. Në trupat e tyre të rinj të mospërputhur, ata garojnë anembanë globit për të gjetur një kurë para se të jetë tepër vonë.

Hotel Transylvania: Transformania (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hotel Transylvania: Transformania
Vlerësimi IMDb 6.9 372 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 298 vota

Regjizori

Derek Drymon
Regjizori

Aktorët

Brian Hull isDracula (Voice)
Dracula (Voice)
Andy Samberg isJohnny (voice)
Johnny (voice)
Selena Gomez isMavis (voice)
Mavis (voice)
Kathryn Hahn isEricka Van Helsing (voice)
Ericka Van Helsing (voice)
Keegan-Michael Key isMurray (voice)
Murray (voice)
Steve Buscemi isWayne (voice)
Wayne (voice)
David Spade isGriffin (voice)
Griffin (voice)
Asher Blinkoff isDennis (voice)
Dennis (voice)
Brad Abrell isFrank (voice)
Frank (voice)
Fran Drescher isEunice (voice)
Eunice (voice)
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Dum Laga Ke Haisha (2015) me Titra Shqip
V for Vendetta (2006) me Titra Shqip
Alexander and the Terrible Horrible, No Good, Very Bad Day (2014) me Titra Shqip
A Dog Named Palma (2021) me Titra Shqip
Home Team (2022) me Titra Shqip
Checkered Ninja 2 (2021) me Titra Shqip
All Star Superman (2011) me Titra Shqip
Running for Grace (2018) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part Two (2021) me Titra Shqip
Samaritan (2022) me Titra Shqip
Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms (2021) me Titra Shqip
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit