Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 116 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Hotel Poseidon (2021) me Titra Shqip

Hotel Poseidon (2021) me Titra Shqip

Apr. 06, 2021BE90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ditë në jetën e pronarit ngurrues të hotelit Dave, një burrë i shqetësuar nga ankthet, fqinji, miqtë dhe dashuria e tij. Ditët dhe netët e Dave përzihen me njëra-tjetrën ndërsa ai endet bosh nëpër sallat e hotelit të braktisur dhe të rrënuar Poseidon, të cilin ai e trashëgoi nga babai i tij i vdekur. Kur një grua e re troket në derën e hotelit duke kërkuar për një dhomë, ndërsa shoku më i mirë i Dejvit dëshiron të organizojë një festë në dhomën e pasme dhe një ëndërr e përsëritur e ndjek atë, një provë surreale dhe e frikshme vihet në lëvizje.

Hotel Poseidon (2021) me Titra Shqip
Hotel Poseidon (2021) me Titra Shqip
Hotel Poseidon (2021) me Titra Shqip
Hotel Poseidon (2021) me Titra Shqip
Hotel Poseidon (2021) me Titra Shqip
Hotel Poseidon (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hotel Poseidon
Vlerësimi IMDb 5.8 155 vota
Vlerësimi TMDb 10 1 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Classmates Minus (2020) me Titra Shqip
Candy (2006) me Titra Shqip
The Clovehitch Killer (2018)
Ida Red (2021) me Titra Shqip
Attraction (2017) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
Farewell Darkness (2007) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
VHS 94 (2021) me Titra Shqip
Extraction (2020) me Titra Shqip
Jan Dara: The Beginning (2012) me Titra Shqip
Step Up (2006) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit