Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 71 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Hotel Artemis (2018) me Titra Shqip

Hotel Artemis (2018) me Titra Shqip

Asnjë armë. Asnjë polic. Nuk ka vrasje të pacientëve të tjerë.Jun. 07, 2018United Kingdom94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Los Anxhelos, 21 qershor 2028. Ndërsa rrugët po copëtohen nga trazirat, infermierja, e cila drejton një spital klandestin për kriminelët në apartamentin nën çati të Artemis, një hotel i vjetër i mbyllur, ka një natë të vështirë duke u marrë me klientët ngatërrestarë: hajdutë , atentatorë, dikush nga e kaluara dhe ai që zotëron vendin dhe gjithë qytetin.

Hotel Artemis (2018) me Titra Shqip
Hotel Artemis (2018) me Titra Shqip
Hotel Artemis (2018) me Titra Shqip
Hotel Artemis (2018) me Titra Shqip
Hotel Artemis (2018) me Titra Shqip
Hotel Artemis (2018) me Titra Shqip
Hotel Artemis (2018) me Titra Shqip
Hotel Artemis (2018) me Titra Shqip
Hotel Artemis (2018) me Titra Shqip
Hotel Artemis (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hotel Artemis
Vlerësimi IMDb 6.1 53,638 vota
Vlerësimi TMDb 6.017 1,295 vota

Regjizori

Drew Pearce
Regjizori

Aktorët

Jodie Foster isJean Thomas / Nurse
Jean Thomas / Nurse
Sterling K. Brown isSherman / Waikiki
Sherman / Waikiki
Jeff Goldblum isOrian
Orian "Wolf King" Franklin / Niagara
Brian Tyree Henry isLev / Honolulu
Lev / Honolulu
Jenny Slate isOfficer Morgan Daniels
Officer Morgan Daniels
Zachary Quinto isCrosby Franklin
Crosby Franklin
Charlie Day isAcapulco
Acapulco
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ocean’s Eleven (2001) me Titra Shqip
Ice Age: Collision Course (2016) me Dublim Shqip
7 Minutes (2014) me Titra Shqip
Blood Orange (2016) me Titra Shqip
Playing God (2021) me Titra Shqip
Run! Bitch Run! (2009) me Titra Shqip
Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Clean Hands (2015) me Titra Shqip
Panama (2022) me Titra Shqip
Poltergeist (2015) me Titra Shqip
Ash & Dust (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit