Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Hot Tub Time Machine (2010) me Titra Shqip

Hot Tub Time Machine (2010) me Titra Shqip

Shkelmoni disa të kaluaraMar. 26, 2010USA101 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një makinë kohore që nuk funksionon në një vendpushim skijimi e kthen një burrë në vitin 1986 me dy miqtë dhe nipin e tij, ku ata duhet të rijetojnë një natë fatale dhe të mos ndryshojnë asgjë për t’u siguruar që nipi të ketë lindur.

Hot Tub Time Machine (2010) me Titra Shqip
Hot Tub Time Machine (2010) me Titra Shqip
Hot Tub Time Machine (2010) me Titra Shqip
Hot Tub Time Machine (2010) me Titra Shqip
Hot Tub Time Machine (2010) me Titra Shqip
Hot Tub Time Machine (2010) me Titra Shqip
Hot Tub Time Machine (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hot Tub Time Machine
Vlerësimi IMDb 6.4 174,537 vota
Vlerësimi TMDb 6.008 2,068 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Burn After Reading 2008 me Titra Shqip
Resident Evil (2002) me Titra Shqip
Resident Evil: The Final Chapter (2016) me Titra Shqip
Kingsman: The Secret Service (2015) me Titra Shqip
The Heist of the Century (2020) me Titra Shqip
Ciao Alberto (2021) me Titra Shqip
Uncle Vanya (2020) me Titra Shqip
Little Fockers (2010) me Titra Shqip
The Misfits (2021) me Titra Shqip
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
Isolation (2005) me Titra Shqip
Sister Act 2: Back in the Habit (1993) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit