Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 60 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Hot Tub Time Machine 2 (2015) me Titra Shqip

Hot Tub Time Machine 2 (2015) me Titra Shqip

Ligjet e hapësirës dhe kohës janë gati të shkelen.Feb. 20, 2015USA93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Lou, i cili është bërë “babai i internetit”, qëllohet nga një sulmues i panjohur, Jacob dhe Nick ndezin përsëri makinën e kohës për të shpëtuar mikun e tyre.

Hot Tub Time Machine 2 (2015) me Titra Shqip
Hot Tub Time Machine 2 (2015) me Titra Shqip
Hot Tub Time Machine 2 (2015) me Titra Shqip
Hot Tub Time Machine 2 (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hot Tub Time Machine 2
Vlerësimi IMDb 5 39,297 vota
Vlerësimi TMDb 5.202 761 vota

Regjizori

Steve Pink
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Plan B (2021) me Titra Shqip
Hocus Pocus 2 (2022) me Titra Shqip
Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip
Toy Story 2 (1999) me Dublim Shqip
Life As We Know It (2010) me Titra Shqip
The Truman Show (1998) me Titra Shqip
We Can Be Heroes (2020)
La scuola più bella del mondo (2014) me Titra Shqip
Bad Words (2013) me Titra Shqip
Detective Chinatown 2 (2018) me Titra Shqip
Bridget Jones’s Diary (2001) me Titra Shqip
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit