Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 312 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip

Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip

Të armatosura dhe disi të rrezikshme.May. 08, 2015United States87 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Arratisja e guximshme midis shkretëtirave të Teksasit të një police (Resee Witherspoon) dhe një të burgosure (Sofia Vergara), gruaja e një trafikanti të drogës, u detyruan të rrinin bashkë pavarësisht gjithçkaje.

Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hot Pursuit
Vlerësimi IMDb 5.2 49,675 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 1,339 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pretty Cool Too (2007) me Titra Shqip
The Knower: Younis’s Return (2021) me Titra Shqip
Criminal Activities (2015) me Titra Shqip
Sister Act (1992) me Titra Shqip
Breakout Brothers 3 (2022) me Titra Shqip
The Great Dictator (1940) me Titra Shqip
The Brand New Adventures of Aladin (2018) me Titra Shqip
The One I Love (2014) me Titra Shqip
Doomsdayer 2001
The Equalizer (2014) me Titra Shqip
True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
Shadow Master (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit