Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 371 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Hostile Territory (2022) me Titra Shqip

Hostile Territory (2022) me Titra Shqip

Çdo luftë ka viktimat e veta.Apr. 22, 2022USA94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ish P.O.W. Jack Calgrove lëviz Qiellin dhe Tokën për t’u ribashkuar me fëmijët e tij pas Luftës Civile. Pasi kthehet në shtëpi, Xheku zbulon se gruaja e tij ka vdekur tragjikisht dhe fëmijët e tij, që supozohet se janë jetimë, po shkojnë thellë në Perëndim në një tren që kalon linjat e armikut, me qëllimin për t’u vendosur në shtëpi të reja. Calgrove dhe një ushtar tjetër bashkohen me një trupë gjuajtëse të mprehtë amerikanë vendas dhe një skllav të liruar ndërsa përpiqen të ndalojnë trenin.

Hostile Territory (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hostile Territory
Vlerësimi IMDb 4 166 vota
Vlerësimi TMDb 4.9 7 vota

Regjizori

Brian Presley
Regjizori

Aktorët

Brian Presley isJack Calgrove
Jack Calgrove
Matt McCoy isAndrew Lee
Andrew Lee
Brad Leland isFrank Smith
Frank Smith
Lew Temple isDaniel Glenn
Daniel Glenn
Craig Tate isDesmond Richards
Desmond Richards
Cooper North isPhil Calgrove
Phil Calgrove
Natalie Whittle isAlice Beggs
Alice Beggs
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Not Okay (2022) me Titra Shqip
Ronaldo (2015) me Titra Shqip
Memories of Murder (2003) me Titra Shqip
Staying Alive (1983) me Titra Shqip
The Punisher (2004) me Titra Shqip
Hillbilly Elegy 2020
Drastic Measures (2019) me Titra Shqip
Molly’s Game (2017) me Titra Shqip
Man of God (2021) me Titra Shqip
Dirty Work (2018) me Titra Shqip
A Week Away (2021) me Titra Shqip
Honey 3: Dare to Dance (2016) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit