Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 114 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip

Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip

Keni dashur ndonjëherë që shefi juaj të kishte vdekur?Jul. 08, 2011USA98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për Nick-un, Kurtin-in dhe Dale-n, e vetmja gjë që do ta bënte më të tolerueshme jetën e përditshme do të ishte të grisnin në pluhur shefat e tyre të patolerueshëm. Lënia e duhanit nuk është një opsion, kështu që, me përfitimin e disa pijeve dhe disa këshillave të dyshimta nga një ish-marrëfyes, të tre miqtë hartojnë një plan të ndërlikuar dhe në dukje të pagabueshëm për të hequr qafe veten nga punëdhënësit e tyre përkatës… përgjithmonë.

Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Horrible Bosses
Vlerësimi IMDb 6.9 447,284 vota
Vlerësimi TMDb 6.569 5,568 vota

Regjizori

Seth Gordon
Regjizori

Aktorët

Jason Bateman isNick Hendricks
Nick Hendricks
Charlie Day isDale Arbus
Dale Arbus
Jason Sudeikis isKurt Buckman
Kurt Buckman
Kevin Spacey isDave Harken
Dave Harken
Jennifer Aniston isJulia Harris
Julia Harris
Colin Farrell isBobby Pellitt
Bobby Pellitt
Jamie Foxx isMotherfucker Jones
Motherfucker Jones
P.J. Byrne isKenny Sommerfeld
Kenny Sommerfeld
Julie Bowen isRhonda Harken
Rhonda Harken
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Queen of Hollywood Blvd (2018) me Titra Shqip
777 Charlie (2022) me Titra Shqip
Red Rocket (2021) me Titra Shqip
The Bob’s Burgers Movie (2022) me Titra Shqip
Persuasion (2022) me Titra Shqip
The Stupids (1996) me Titra Shqip
Kaamelott – The First Chapter (2021) me Titra Shqip
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
Gomorrah (2008) me Titra Shqip
One A.M. (1916) me Titra Shqip
The Hunchback of Notre Dame II (2002) me Titra Shqip
Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit