Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 116 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Horrible Bosses 2 (2014) me Titra Shqip

Horrible Bosses 2 (2014) me Titra Shqip

Krim i ri. Të njëjtat mjete.Nov. 26, 2014USA108 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dale, Kurt dhe Nick vendosin të fillojnë biznesin e tyre, por gjërat nuk shkojnë siç ishin planifikuar për shkak të një investitori të shkathët, duke e shtyrë treshen të ndërmerrte një skemë rrëmbimi të trullosur dhe të gabuar.

Horrible Bosses 2 (2014) me Titra Shqip
Horrible Bosses 2 (2014) me Titra Shqip
Horrible Bosses 2 (2014) me Titra Shqip
Horrible Bosses 2 (2014) me Titra Shqip
Horrible Bosses 2 (2014) me Titra Shqip
Horrible Bosses 2 (2014) me Titra Shqip
Horrible Bosses 2 (2014) me Titra Shqip
Horrible Bosses 2 (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Horrible Bosses 2
Vlerësimi IMDb 6.3 172,581 vota
Vlerësimi TMDb 6.176 3,644 vota

Regjizori

Aktorët

Jason Bateman isNick Hendricks
Nick Hendricks
Jason Sudeikis isKurt Buckman
Kurt Buckman
Charlie Day isDale Arbus
Dale Arbus
Jennifer Aniston isJulia Harris
Julia Harris
Kevin Spacey isDave Harken
Dave Harken
Jamie Foxx isDean
Dean "Motherfucker" Jones
Chris Pine isRex Hanson
Rex Hanson
Christoph Waltz isBert Hanson
Bert Hanson
Jonathan Banks isDetective Hatcher
Detective Hatcher
Lindsay Sloane isStacy Arbus
Stacy Arbus
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cha Cha Real Smooth (2022) me Titra Shqip
Frozen Fever (2015) me Dublim Shqip
3 Ninjas (1992) me Titra Shqip
A Christmas Story Christmas (2022) me Titra Shqip
Shiva Baby (2021) me Titra Shqip
Love in the Limelight (2022) me Titra Shqip
Deadpool 2016 me Titra Shqip
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
The Adam Project (2022) me Titra Shqip
Habit (2021) me Titra Shqip
Winter Passing 2006 me Titra Shqip
The Strange Thing About the Johnsons (2011) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit