Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 278 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Honey 3: Dare to Dance (2016) me Titra Shqip

Honey 3: Dare to Dance (2016) me Titra Shqip

Nov. 30, 2016USA97 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa ndjek kolegjin në Cape Town, Malea ndihet e kufizuar nga rregullat strikte të shkollës dhe vendos të shfrytëzojë maksimalisht aftësitë e saj të kërcimit. Kështu ajo merr me qira një teatër për të vënë në skenë një version hip hop të Romeo dhe Zhulietës. Ashtu si Kapuletët dhe Montagët, edhe aktorët përballen me grindje dhe probleme që dëmtojnë organizimin e të gjithë shfaqjes.

Honey 3: Dare to Dance (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Honey 3: Dare to Dance
Vlerësimi IMDb 5.2 1,546 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 182 vota

Regjizori

Aktorët

Cassie Ventura isMelea Martin
Melea Martin
Kenny Wormald isErik Wildwood
Erik Wildwood
Sibongile Mlambo isIshani Magona
Ishani Magona
Sivuyile Ngesi isDJ Zubair Khumalo
DJ Zubair Khumalo
Adrian Galley isMr. Sammy Wright
Mr. Sammy Wright
Ambrose Uren isDajon Bell
Dajon Bell
Juanique Randall isThesis Advisor
Thesis Advisor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fucking Berlin (2016) me Titra Shqip
Taxi Driver (1976) me Titra Shqip
The Treacherous (2015) me Titra Shqip
Breaking (2022) me Titra Shqip
Moonbound (2021) me Titra Shqip
Iron Will (1994) me Titra Shqip
The Rite (2011) me Titra Shqip
Bāhubali: The Beginning (2015) me Titra Shqip
Half Nelson (2006) me Titra Shqip
Parallel Mothers (2021) me Titra Shqip
Sex and the City (2008) me Titra Shqip
Minions (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit