Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 159 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Honey 2 (2011) me Titra Shqip

Honey 2 (2011) me Titra Shqip

Shkoni në çdo hap të rrugës.Jun. 23, 2011USA110 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

17-vjeçarja Maria (Katerina Graham) sapo ka dalë nga shkolla e riformimit dhe nuk ka në plan të futet sërish në telashe, edhe pse lagjja e saj, Bronx, nuk është aspak një parajsë. E vendosur për të kultivuar një pasion të natyrshëm për kërcimin hip hop dhe për t’i dhënë stabilitet jetës së saj, ajo është e bindur nga Brandon (Randy Wayne), menaxher i një shkolle për talentet e rinj, të përgatisë një grup kërcimtarësh të padisiplinuar, HD.

Honey 2 (2011) me Titra Shqip
Honey 2 (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Honey 2
Vlerësimi IMDb 5.3 7,272 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 343 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Dark Horse (2014) me Titra Shqip
Curse of the Golden Flower (2006) me Titra Shqip
No Limit (2022) me Titra Shqip
The Sky Is Everywhere (2022) me Titra Shqip
The Case for Christ (2017) me Titra Shqip
Pearl Harbor 2001 me Titra Shqip
The Issue with Elvis (2021) me Titra Shqip
Çifti i Lumtur aka The Happy Couple (1975) Film Shqiptar
The Cooler (2003)
Montana Story (2022) me Titra Shqip
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
Kung Fu Panda 3 (2016) me Dublim Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit