Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 266 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Home Team (2022) me Titra Shqip

Home Team (2022) me Titra Shqip

Jeta nuk ka një libër lojërash.Jan. 28, 2022USA95 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy vjet pasi fitoi Super Bowl, menaxheri i NFL Sean Payton pezullohet nga biznesi dhe kthehet në vendlindjen e tij për të gjetur veten dhe për të rivendosur një lidhje me djalin e tij 12-vjeçar duke u bërë trajner i ekipit të tij të futbollit.

Home Team (2022) me Titra Shqip
Home Team (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Home Team
Vlerësimi IMDb 4.5 18 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 26 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Buba (2022) me Titra Shqip
The Aristocats (1970) me Dublim Shqip
Vicky and Her Mystery (2021) me Titra Shqip
Breaking News in Yuba County 2021
Ice Age: The Meltdown (2006) me Dublim Shqip
A Perfect Pairing (2022) me Titra Shqip
Pete Winning and the Pirates (2015) me Titra Shqip
Boruto: Naruto the Movie (2015) me Dublim Shqip
The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip
Moving McAllister (2007) me Titra Shqip
Hitman: Agent Jun (2020) me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip