Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 224 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Home (2021) me Titra Shqip

Home (2021) me Titra Shqip

Jul. 29, 2021France100 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ish kriminel kthehet në shtëpi nga burgu dhe duhet të përballet me demonët e së kaluarës së tij.

Home (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Home
Vlerësimi IMDb 6.3 163 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 5 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip
Only the Brave (2017) me Titra Shqip
A Thursday (2022) me Titra Shqip
Hemel (2012) me Titra Shqip
Berberian Sound Studio (2012) me Titra Shqip
The Yin Yang Master 2021 me Titra Shqip
Modern Times (1936) me Titra Shqip
Boogie (2021) me Titra Shqip
Natural Light (2021) me Titra Shqip
Cinema Paradiso (1988) me Titra Shqip
Samurai Pirates (2013) me Titra Shqip
Adventures of a Mathematician (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit