Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 289 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
#Home (2021) me Titra Shqip

#Home (2021) me Titra Shqip

#ShtëpiAug. 19, 2021India162 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Oliver Twist modest, i sfiduar nga teknologjia, përpiqet të qëndrojë afër me djemtë e tij ndërsa ata rriten dhe bëhen aktivë në mediat sociale.

#Home (2021) me Titra Shqip
#Home (2021) me Titra Shqip
#Home (2021) me Titra Shqip
#Home (2021) me Titra Shqip
#Home (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal ഹോം
Vlerësimi IMDb 9 10,685 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 12 vota

Regjizori

Rojin Thomas
Regjizori

Aktorët

Indrans isOliver Twist
Oliver Twist
Sreenath Bhasi isAntony Oliver Twist
Antony Oliver Twist
Manju Pillai isKuttiyamma
Kuttiyamma
Naslen Gafoor isCharles Oliver Twist
Charles Oliver Twist
Maniyanpilla Raju isProducer Baby
Producer Baby
Vijay Babu isDr. Franklin
Dr. Franklin
Srikant Murali isJoseph Lopez
Joseph Lopez
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Baise-moi (2000) me Titra Shqip
Death on the Nile (2022) me Titra Shqip
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
42 (2013) me Titra Shqip
Double Lover (2017) me Titra Shqip
Paper Lives 2021
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Locked Down 2021
Miss Pettigrew Lives for a Day 2008
Outsourced 2007 me Titra Shqip
House of Flying Daggers (2004) me Titra Shqip