Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 648 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
Hollow Man II 2006 me Titra Shqip

Hollow Man II 2006 me Titra Shqip

Ka më shumë terror sesa të sheh syriMay. 23, 2006United States91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Një polic i Seattle dhe një biolog bashkojnë forcat për të ndjekur një vrasës misterioz dhe të padukshëm.

Hollow Man II 2006 me Titra Shqip
Hollow Man II 2006 me Titra Shqip
Hollow Man II 2006 me Titra Shqip
Hollow Man II 2006 me Titra Shqip
Titulli origjinal Hollow Man II
Vlerësimi IMDb 4.4 9,183 vota
Vlerësimi TMDb 4.9 161 vota

Regjizori

Claudio Fäh
Regjizori

Aktorët

Christian Slater isMichael Griffin
Michael Griffin
Peter Facinelli isDet. Frank Turner
Det. Frank Turner
Laura Regan isDr. Maggie Dalton
Dr. Maggie Dalton
David McIlwraith isDr. William Reisner
Dr. William Reisner
Jessica Harmon isHeather Dalton
Heather Dalton
Sarah Deakins isDet. Lisa Martinez
Det. Lisa Martinez
Sonya Salomaa isTrophy Wife
Trophy Wife
Stefano Giulianetti isSecurity Guard
Security Guard
Chelah Horsdal isBlind Secretary
Blind Secretary
William MacDonald isCol. Gavin Bishop
Col. Gavin Bishop
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Children of Men (2006)
Pocket Listing (2016) me Titra Shqip
Elephant White (2011) me Titra Shqip
Annabelle (2014) me Titra Shqip
Venom: Let There Be Carnage (2021) me Titra Shqip
The Virtuoso 2021
Who Invited Them (2022) me Titra Shqip
Resident Evil (2002) me Titra Shqip
Outlander (2008) me Titra Shqip
X-Men 2000
Terminator 3: Rise of the Machines 2003
88 (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit