Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 89 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Holiday on Mars (2020) me Titra Shqip

Holiday on Mars (2020) me Titra Shqip

Dec. 13, 2020Italy93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jemi në vitin 2030 dhe me pushime shkojmë në Mars! Duke bërë që gruaja dhe djali i tij Giulio të humbasin gjurmët për vite me radhë, Fabio (Christian De Sica) është gati të martohet me të pasurën Bea në Mars. Por çfarë mund të ndodhë nëse gjatë një ekskursioni në hapësirë, diçka nuk shkon dhe Giulio befas bëhet një plak i ndezur (Massimo Boldi)? Mes ngjarjeve gazmore të papritura dhe keqkuptimeve zbavitëse, Fabio do ta gjejë veten duke u përballur me një djalë shtatëdhjetë vjeçar dhe një martesë që rrezikon të kërcejë…

Holiday on Mars (2020) me Titra Shqip
Holiday on Mars (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal In vacanza su Marte
Vlerësimi IMDb 2.7 589 vota
Vlerësimi TMDb 3.4 138 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Devil Wears Prada (2006) me Titra Shqip
Made 2001
A Walk in the Woods (2015) me Titra Shqip
Spider-Man: No Way Home (2021) me Titra Shqip
Resident Evil: Welcome to Raccoon City 2021 me Titra Shqip
The First Purge (2018) me Titra Shqip
Zone 414 (2021) me Titra Shqip
The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip
Bumblebee 2018
The Pirates of Penzance (1983) me Titra Shqip
DC League of Super-Pets (2022) me Titra Shqip
Moonshot (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit