Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1077 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Hocus Pocus 2 (2022) me Titra Shqip

Hocus Pocus 2 (2022) me Titra Shqip

Kthyer dhe më lavdishëm se kurrë.Sep. 27, 2022USA107 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kanë kaluar 29 vjet që kur dikush ndezi qiriun e flakës së zezë dhe ringjalli motrat e shekullit të 17-të, dhe ato po kërkojnë hakmarrje. Tani i takon tre nxënësve të shkollave të mesme që të ndalojnë shtrigat grabitqare që të bëjnë një lloj të ri kërdie në Salem para agimit në prag të All Hallow’s Eve.

Hocus Pocus 2 (2022) me Titra Shqip
Hocus Pocus 2 (2022) me Titra Shqip
Hocus Pocus 2 (2022) me Titra Shqip
Hocus Pocus 2 (2022) me Titra Shqip
Hocus Pocus 2 (2022) me Titra Shqip
Hocus Pocus 2 (2022) me Titra Shqip
Hocus Pocus 2 (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hocus Pocus 2
Vlerësimi IMDb 6.2 22,066 vota
Vlerësimi TMDb 7.906 445 vota

Regjizori

Anne Fletcher
Regjizori

Aktorët

Bette Midler isWinifred Sanderson
Winifred Sanderson
Sarah Jessica Parker isSarah Sanderson
Sarah Sanderson
Kathy Najimy isMary Sanderson
Mary Sanderson
Doug Jones isBilly Butcherson
Billy Butcherson
Tony Hale isMayor / Reverend Traske
Mayor / Reverend Traske
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Another Round 2020 me Titra Shqip
Sister Act 2: Back in the Habit (1993) me Titra Shqip
The Kissing Booth (2018) me Titra Shqip
Me Time (2022) me Titra Shqip
The Invisible Boy: Second Generation (2018) me Titra Shqip
Pil’s Adventures (2021) me Titra Shqip
Turning Red (2022) me Dublim Shqip
Maleficent: Mistress of Evil (2019) me Titra Shqip
Modest Heroes (2018) me Titra Shqip
Godmothered 2020 me Titra Shqip
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
Stuart Little (1999) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit