Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1340 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Hocus Pocus (1993) me Titra Shqip

Hocus Pocus (1993) me Titra Shqip

Është vetëm një grumbull Hocus Pocus.Jul. 16, 1993USA96 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas 300 vitesh gjumë, tre motra shtriga ringjallen aksidentalisht në Salem në natën e Halloween-it, dhe tre fëmijë dhe miku i tyre i sapogjetur i maces duhet t’i japin fund sundimit të terrorit të shtrigave njëherë e përgjithmonë.

Hocus Pocus (1993) me Titra Shqip
Hocus Pocus (1993) me Titra Shqip
Hocus Pocus (1993) me Titra Shqip
Hocus Pocus (1993) me Titra Shqip
Hocus Pocus (1993) me Titra Shqip
Hocus Pocus (1993) me Titra Shqip
Hocus Pocus (1993) me Titra Shqip
Hocus Pocus (1993) me Titra Shqip
Hocus Pocus (1993) me Titra Shqip
Hocus Pocus (1993) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hocus Pocus
Vlerësimi IMDb 6.9 129,512 vota
Vlerësimi TMDb 7.053 2,342 vota

Regjizori

Aktorët

Bette Midler isWinifred 'Winnie' Sanderson
Winifred 'Winnie' Sanderson
Sarah Jessica Parker isSarah Sanderson
Sarah Sanderson
Kathy Najimy isMary Sanderson
Mary Sanderson
Omri Katz isMax Dennison
Max Dennison
Larry Bagby isErnie / 'Ice'
Ernie / 'Ice'
Stephanie Faracy isJenny Dennison
Jenny Dennison
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

A Whisker Away 2020
Burnout (2014) me Titra Shqip
Gintama (2017) me Titra Shqip
AK vs AK 2020
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (2012) me Titra Shqip
Ashley Jones Is Perfectly Normal (2021) me Titra Shqip
The Bubble (2022) me Titra Shqip
The Lift (2021) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Over Her Dead Body (2008) me Titra Shqip
Made in Chinatown (2021)
Spiritwalker (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit