Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 199 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Hitman (2007) me Titra Shqip

Hitman (2007) me Titra Shqip

Shumica besojnë se ekzistenca e tij është mëkat. Por të tjerët e dinë se ai është një e keqe e domosdoshme.Nov. 21, 2007France89 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vrasësi me pagesë me emrin, Agjenti 47, është në gjendje të kryejë ekzekutimet e porositura pa lënë asnjë gjurmë pas tij. Pas eleminimit të presidentit Rus ai është i vendosur dhe më pas do të duhet të hakmerret ndaj mbrojtësve të tij …

Hitman (2007) me Titra Shqip
Hitman (2007) me Titra Shqip
Hitman (2007) me Titra Shqip
Hitman (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hitman
Vlerësimi IMDb 6.3 162,898 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 2,435 vota

Regjizori

Xavier Gens
Regjizori

Aktorët

Dougray Scott isMike Whittier
Mike Whittier
Olga Kurylenko isNika Boronina
Nika Boronina
Robert Knepper isYuri Marklov
Yuri Marklov
Ulrich Thomsen isMikhail Belicoff
Mikhail Belicoff
Henry Ian Cusick isUdre Belicoff
Udre Belicoff
Christian Erickson isGeneral Kormarov
General Kormarov
Ériq Ebouaney isBwana Ovie
Bwana Ovie
Joe Sheridan isCaptain Gudnayev
Captain Gudnayev
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rush Hour 3 2007 me Titra Shqip
Hit and Run (2009) me Titra Shqip
Silverton Siege (2022) me Titra Shqip
Every Breath You Take (2021) me Titra Shqip
Hard Candy 2005
Minamata (2020) me Titra Shqip
Cruel Intentions 1999
Outside the Wire 2021
Heart of Dragon (1985) me Titra Shqip
Wrong Turn 2003
Furie (2019) me Titra Shqip
Chernobyl Diaries (2012) me Titra Shqip