Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 402 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
He’s Just Not That Into You (2009) me Titra Shqip

He’s Just Not That Into You (2009) me Titra Shqip

A jeni përjashtimi ... apo rregulli?Feb. 06, 2009Germany129 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tregime të jetës së përditshme – të ndërthurura dhe jo – në Baltimoren e sotme, të bashkuara nga pamundësia për të kuptuar sjelljet e njëri-tjetrit, nga keqkuptimet gjithnjë në pritje dhe nga mënyrat e ndryshme të afrimit dhe marrëdhënies midis burrave dhe grave. Janine është një grua e martuar, e mashtruar dhe e tradhtuar nga burri i saj Ben. Gigi është dashuruar marrëzisht me një burrë që tampon me fiksim, duke u përplasur përfundimisht me mikun e tij Ale. Dhe Mary vazhdon të dalë me burra të ndryshëm, në pamundësi për të gjetur një pikë stabiliteti.

He’s Just Not That Into You (2009) me Titra Shqip
He’s Just Not That Into You (2009) me Titra Shqip
He’s Just Not That Into You (2009) me Titra Shqip
He’s Just Not That Into You (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal He's Just Not That Into You
Vlerësimi IMDb 6.4 164,631 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 2,859 vota

Regjizori

Ken Kwapis
Regjizori

Aktorët

Ginnifer Goodwin isGigi Phillips
Gigi Phillips
Bradley Cooper isBen Gunders
Ben Gunders
Jennifer Connelly isJanine Gunders
Janine Gunders
Jennifer Aniston isBeth Murphy
Beth Murphy
Drew Barrymore isMary Harris
Mary Harris
Kevin Connolly isConor Barry
Conor Barry
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Finch (2021) me Titra Shqip
The Social Network (2010) me Titra Shqip
Out of Sight (1998) me Titra Shqip
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Seoul Vibe (2022) me Titra Shqip
Flyboys (2006) me Titra Shqip
21 Jump Street 2012
Believe Me: The Abduction of Lisa McVey (2018) me Titra Shqip
Black Mirror: Bandersnatch (2018) me Titra Shqip
XOXO (2016) me Titra Shqip
Pete Winning and the Pirates (2015) me Titra Shqip
Muppets Haunted Mansion (2021) me Titra Shqip