Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1091 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Heropanti 2 (2022) me Titra Shqip

Heropanti 2 (2022) me Titra Shqip

Bota e do atë të vdekur.Apr. 29, 2022India142 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Babloo është një gjeni kompjuterik dhe Inaaya është një miliarder i vetë-bërë. Të dy bien në dashuri, por për shkak të rrethanave të paparashikuara, rrugët e tyre ndahen papritur pasi kryezoti i krimit kibernetik, Laila e dëshiron atë të vdekur.

Heropanti 2 (2022) me Titra Shqip
Heropanti 2 (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Heropanti 2
Vlerësimi IMDb 4 24,467 vota
Vlerësimi TMDb 5 6 vota

Regjizori

Ahmed Khan
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Picture of Beauty (2017) me Titra Shqip
The Last Son (2021) me Titra Shqip
The Water Man (2021)
Dial 100 (2021) me Titra Shqip
Surge (2020) me Titra Shqip
Make It Happen 2008
Jackie (2016) me Titra Shqip
The Power 2021 me Titra Shqip
Fullmetal Alchemist the Revenge of Scar (2022) me Titra Shqip
The Humans (2021) me Titra Shqip
Hotel Poseidon (2021) me Titra Shqip
Ride or Die (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit