Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 302 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Heroi aka The Hero 2014 Film Shqiptar

Heroi aka The Hero 2014 Film Shqiptar

Kosovo
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në mes të luftës së Kosovës, një fshat është gati të shkaterrohet nga armiku. Një burrë shpëton fshatin me ndihmën e dy luftëtarëve të vjetër dhe e mban armikun large aq gjatë sa fshatarët të shpëtojnë të sigurt. Pas luftës, marrëdhënia e Heroit me vendin e tij të ri nuk është ajo që do të pritej nga një hero lufte. Ngadalë harrohet dhe mënjanohet në rendin e ri që mbretëron deri në mosekzistencë. Filmi shqyrton degradimin e ngadaltë të Heroit në duart e njerëzve që nuk bënë asgjë dhe lë pyetjen nëse shikuesi po shikon një jetë të imagjinuar. Shkruar nga Pierre Cerf

Heroi aka The Hero 2014 Film Shqiptar
Vlerësimi IMDb 8.4 150 vota

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Prom Night 2008
The Lost City of Z (2017) me Titra Shqip
Blue Bayou (2021) me Titra Shqip
Eja aka Come (1987) Film Shqiptar
Sex and Lucía (2001) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
Leave No Traces (2021) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Arn: The Knight Templar (2007) me Titra Shqip
The Devil You Know (2022) me Titra Shqip
Photocopier (2021) me Titra Shqip
7th & Union (2021) me Titra Shqip