Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 87 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Hereafter (2010) me Titra Shqip

Hereafter (2010) me Titra Shqip

Prekur nga vdekja. Ndryshuar nga jeta.Oct. 22, 2010USA129 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tre persona – një amerikan me jakë blu, një gazetar francez dhe një nxënës londinez – preken nga vdekja në mënyra të ndryshme.

Hereafter (2010) me Titra Shqip
Hereafter (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hereafter
Vlerësimi IMDb 6.5 93,168 vota
Vlerësimi TMDb 6.044 1,395 vota

Regjizori

Aktorët

Matt Damon isGeorge Lonegan
George Lonegan
Cyndi Mayo Davis isIsland Hotel Clerk
Island Hotel Clerk
Lisa Griffiths isStall Owner
Stall Owner
George McLaren isMarkus/Jason
Markus/Jason
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Little Ukraine (2022) me Titra Shqip
The Souvenir (2019) me Titra Shqip
The Lost Daughter (2021) me Titra Shqip
El Infierno (2010) me Titra Shqip
Flora & Ulysses 2021
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
Infinite (2021) me Titra Shqip
Ride or Die (2021) me Titra Shqip
Afghan Knights (2007) me Titra Shqip
The Wrath Of Vajra (2013) me Titra Shqip
The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip
Godmothered 2020 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit