Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 57 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Here Out West (2022) me Titra Shqip

Here Out West (2022) me Titra Shqip

Një enë shkrirjeje gumëzhitëse dhe gjithnjë në ndryshim e Western Sydney.Feb. 03, 2022Australia101 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një foshnjë rrëmbehet nga spitali nga një gjyshe e dëshpëruar. Fluturimi i saj nis një zinxhir ngjarjesh që bashkojnë njerëz të panjohur gjatë një dite.

Here Out West (2022) me Titra Shqip
Here Out West (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Here Out West
Vlerësimi IMDb 7 89 vota
Vlerësimi TMDb 5 3 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Reach Me (2014) me Titra Shqip
G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip
Wind River (2017) me Titra Shqip
Ghost 1990 me Titra Shqip
Caught by a Wave 2021
Simple Passion (2021) me Titra Shqip
Behind Enemy Lines (2001) me Titra Shqip
Elles (2011) me Titra Shqip
7th & Union (2021) me Titra Shqip
Violation (2020) me Titra Shqip
The Guardians of the Galaxy Holiday Special (2022) me Titra Shqip
Really Love (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit