Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 191 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Hellbender (2022) me Titra Shqip

Hellbender (2022) me Titra Shqip

Rritja është Ferr.May. 05, 2022USA86 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një adoleshente dhe nëna e saj jetojnë thjesht në një shtëpi në pyll, duke kaluar kohën e tyre duke bërë muzikë metalike. Një takim i rastësishëm me një tjetër adoleshente e bën atë të zbulojë një lidhje midis familjes së saj dhe magjisë, gjë që shkakton një përçarje me nënën e saj.

Hellbender (2022) me Titra Shqip
Hellbender (2022) me Titra Shqip
Hellbender (2022) me Titra Shqip
Hellbender (2022) me Titra Shqip
Hellbender (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hellbender
Vlerësimi IMDb 5.8 2,886 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 9 vota

Regjizori

Toby Poser
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Salem’s Lot (2022) me Titra Shqip
Exorcist: The Beginning (2004) me Titra Shqip
After.Life (2009) me Titra Shqip
The Exorcist (1973) me Titra Shqip
Fried Barry (2020) me Titra Shqip
Wyrmwood: Apocalypse (2022) me Titra Shqip
Carver 2008
Attila (2013) me Titra Shqip
Saw II (2005) me Titra Shqip
Resident Evil: Extinction (2007) me Titra Shqip
The Descent (2005) me Titra Shqip
The Wasteland (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit