Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 73 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Heatstroke (2013) me Titra Shqip

Heatstroke (2013) me Titra Shqip

Dec. 19, 2013United States92 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një punëtore humanitare në Afrikën e Jugut përballet me një provë të rëndë mbijetese kur i dashuri i saj vritet nga tregtarët e armëve në një udhëtim kërkimor në shkretëtirën e shkretë të Afrikës së Jugut. E detyruar të kalojë territorin armiqësor e vetme, ajo duhet të mbrojë vajzën e saj kokëfortë adoleshente dhe të shmangë vrasësit.

Heatstroke (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Heatstroke
Vlerësimi IMDb 4.8 2,936 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 67 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Infection (2019) me Titra Shqip
30 Days of Night: Dark Days (2010) me Titra Shqip
Love Object (2003) me Titra Shqip
Alive (1993) me Titra Shqip
The Toll 2021
Venom (2005) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Swordfish (2001) me Titra Shqip
The God Committee (2021) me Titra Shqip
Akilla’s Escape (2020) me Titra Shqip
Fever Dream (2021) me Titra Shqip