Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 270 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Heart Shot (2022) me Titra Shqip

Heart Shot (2022) me Titra Shqip

Feb. 17, 2022Unknown19 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Adoleshentët Nikki dhe Sam janë të dashuruar dhe planifikojnë të ardhmen e tyre së bashku – derisa e kaluara e rrezikshme e Nikit të kthehet për të kërcënuar gjithçka.

Heart Shot (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Heart Shot
Vlerësimi IMDb 4.7 481 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 26 vota

Regjizori

Aktorët

Nia Sondaya isSamantha
Samantha
Hilary Ward isSamantha's Mom
Samantha's Mom
Zack Duhame isHit Man #1/Driver
Hit Man #1/Driver
Khalid Ghajji isHit Man #2
Hit Man #2
Josh Fried isHit Man #3
Hit Man #3
Chad Guerrero isHit Man #4
Hit Man #4
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Stillwater (2021) me Titra Shqip
Whiteout (2009) me Titra Shqip
Hit and Run (2009) me Titra Shqip
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
Flashdance (1983) me Titra Shqip
Just Say Yes (2021) me Titra Shqip
A Violent Man (2017) me Titra Shqip
Christmas Cottage (2008) me Titra Shqip
Wild Orchid (1989) me Titra Shqip
Ignatius of Loyola (2016) me Titra Shqip
LOL (2012) me Titra Shqip
Red Stone (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit