Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 105 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Heart of Champions (2021) me Titra Shqip

Heart of Champions (2021) me Titra Shqip

Talenti fiton garat. Guximi krijon kampionë.Sep. 16, 2021USA119 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë vitit të tyre të fundit në një kolegj të Ivy League në 1999, jeta e një grupi miqsh dhe shokësh të ekuipazhit ndryshon përgjithmonë kur një veteran ushtarak merr përsipër trajnimin e ekipit të tyre jofunksional të kanotazhit.

Heart of Champions (2021) me Titra Shqip
Heart of Champions (2021) me Titra Shqip
Heart of Champions (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Heart of Champions
Vlerësimi IMDb 5.5 382 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 3 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Stowaway 2021
October Gale (2014) me Titra Shqip
The Fortress (2017) me Titra Shqip
Nobel Son (2007) me Titra Shqip
Under the Amalfi Sun (2022) me Titra Shqip
Seven Pounds 2008 me Titra Shqip
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
The Greatest Beer Run Ever (2022) me Titra Shqip
Miracle: Letters to the President (2021) me Titra Shqip
One Half of Me (2020) me Titra Shqip
Amadeus (1984) me Titra Shqip
Jesus of Montreal (1989) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit