Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 153 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
HDSP: Hunting Down Small Predators (2010) me Titra Shqip

HDSP: Hunting Down Small Predators (2010) me Titra Shqip

Sep. 17, 2010Bulgaria95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një i ri ka vështirësi në komunikimin me njerëzit dhe po sheh një tkurrje. Ai bie në dashuri me shikim të parë, më pas takon tre miq dhe i bashkohet komunitetit të tyre të vogël. Katër të rinjtë vendosin me naivitet të bëjnë ca para të lehta duke shantazhuar një grua të moshuar. Ata pak e dinë se një i huaj me një të kaluar të errët dhe të tashme problematike do t’ua kthejë jetën përmbys. Një histori për dashurinë dhe dëshpërimin, shpresën dhe zhgënjimin, hakmarrjen dhe zbulesën.

HDSP: Hunting Down Small Predators (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal HDSP: Hunting Down Small Predators
Vlerësimi IMDb 7.1 1,141 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 7 vota

Regjizori

Aktorët

Vladimir Georgiev isMihail (Limkata)
Mihail (Limkata)
Ivaylo Zahariev isSmall gravedigger (uncredited)
Small gravedigger (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Centauro (2022) me Titra Shqip
Titanic (1997) me Titra Shqip
The Pursuit of Happyness (2006) me Titra Shqip
Devil in a Blue Dress (1995) me Titra Shqip
So Cold the River (2022) me Titra Shqip
Watcher (2022) me Titra Shqip
The Gunman (2015) me Titra Shqip
Pitch Perfect (2012) me Titra Shqip
Inch’Allah (2012) me Titra Shqip
2 Hearts (2020) me Titra Shqip
Once Fallen (2010) me Titra Shqip
Down by Love (2016) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit