Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 250 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Harsh Times (2005) me Titra Shqip

Harsh Times (2005) me Titra Shqip

Merrni një udhëtim në skajSep. 11, 2005USA116 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Veterani i Luftës së Gjirit, Jim Davies është i përhumbur nga makthet. Për t’u martuar me Martën, me origjinë meksikane, ai fillon të kërkojë një punë me mikun e tij të papunë Majk dhe përpiqet të bashkohet me policinë, por kur refuzohet, ai fillon tërbimin dhe futet në telashe të rënda…

Harsh Times (2005) me Titra Shqip
Harsh Times (2005) me Titra Shqip
Harsh Times (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Harsh Times
Vlerësimi IMDb 6.9 64,845 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 481 vota

Regjizori

David Ayer
Regjizori

Aktorët

Christian Bale isJim Luther Davis
Jim Luther Davis
Chaka Forman isToussant
Toussant
J.K. Simmons isAgent Richards
Agent Richards
Michael Monks isAgent Hollenbeck
Agent Hollenbeck
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Choose or Die (2022) me Titra Shqip
Suicide Squad: Hell to Pay (2018) me Titra Shqip
The House (2022) me Titra Shqip
My Salinger Year (2021) me Titra Shqip
Titanic (1997) me Titra Shqip
Fight Club (1999) me Titra Shqip
Black Panther (2018) me Titra Shqip
Miracle on 34th Street (1947) me Titra Shqip
Ong Bak 2 (2008) me Titra Shqip
Afterlife of the Party (2021) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
Chinese Speaking Vampires (2021) me Titra Shqip