Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 231 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip

Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip

Përrallë klasike. Kthesë e re.Jan. 17, 2013USA88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kanë kaluar pesëmbëdhjetë vjet që kur Hansel dhe motra e tij e vogël Gretel arritën të iknin nga shtëpia e bukës së sheqerit ku ata kishin qenë të burgosur. Me kalimin e kohës, të dy vëllezërit janë specializuar në gjuetinë e shtrigave, duke u dëshmuar si gjuetarë të shkëlqyer të bujarisë dhe luftëtarë ekspertë mbi të cilët asnjë magji nuk duket të ketë efekt. Të thirrur nga Kryetari i Bashkisë së Habsburgut për një mision delikat, ata e gjejnë veten duke gjetur shtrigën e tmerrshme Muriel, e cila planifikon të rrëmbejë një numër të madh fëmijësh për t’u sakrifikuar gjatë mbledhjes së Hagës së Gjakut dy ditë më vonë. Për të vënë çelësin në veprat e Hansel dhe Gretel, megjithatë, ekziston Sherif Berringer, një njeri me metoda brutale që ka në mendje për të kapur Muriel në mënyrën e tij.

Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hansel & Gretel: Witch Hunters
Vlerësimi IMDb 6.1 199,643 vota
Vlerësimi TMDb 6 5,596 vota

Regjizori

Tommy Wirkola
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Demonic (2015) me Titra Shqip
High Risk (1995) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto Inferno (2014) me Titra Shqip
Saw III (2006) me Titra Shqip
Samson (2018) me Titra Shqip
The First Purge (2018) me Titra Shqip
COVID-21: Lethal Virus (2021) me Titra Shqip
Speak No Evil (2022) me Titra Shqip
Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip
Don’t Breathe (2016) me Titra Shqip
SAS: Red Notice 2021

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit