Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 653 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip

Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip

Jul. 27, 2022South Korea130 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në 1592, admirali Yi Sun-sin dhe flota e tij përballen me fuqinë e marinës pushtuese japoneze dhe anijeve të saj të frikshme luftarake. Ndërsa forcat koreane bien në krizë, admirali përdor armën e tij sekrete, anijet me kokë dragoi të njohura si geobukseon, në mënyrë që të ndryshojë valën e kësaj beteje epike në det.

Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip
Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip
Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip
Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip
Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip
Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip
Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip
Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip
Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip
Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 한산: 용의 출현
Vlerësimi IMDb 6.8 437 vota
Vlerësimi TMDb 7 11 vota

Regjizori

Kim Han-min
Regjizori

Aktorët

Park Hae-il isAdmiral Yi Sun-shin
Admiral Yi Sun-shin
Byun Yo-han isWakisaka Yasuharu
Wakisaka Yasuharu
Ahn Sung-ki isEo Yeong-dam
Eo Yeong-dam
Son Hyun-joo isWon Gyun
Won Gyun
Kim Sung-kyun isKato Yoshiaki
Kato Yoshiaki
Kim Hyang-gi isJeong Bo-reum
Jeong Bo-reum
Ok Taec-yeon isIm Jun-yeong
Im Jun-yeong
Gong Myoung isYi Eok-gi
Yi Eok-gi
Park Ji-hwan isNa Dae-yong
Na Dae-yong
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Burn After Reading 2008 me Titra Shqip
Sisters Apart (2020) me Titra Shqip
First Cow (2020) me Titra Shqip
Never Die Alone (2004) me Titra Shqip
Heroes Return (2021) me Titra Shqip
Reign of Assassins (2010) me Titra Shqip
Protégé (2007) me Titra Shqip
The Cutting Edge 1992
Survivor (2015) me Titra Shqip
Cruel Intentions 3 2004
One More Kiss 1999
Love Is Strange (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit