Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1525 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Halloween Ends (2022) me Titra Shqip

Halloween Ends (2022) me Titra Shqip

Oct. 12, 2022USA111 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Filmi i tretë në serinë ‘Halloween’ të Blumhouse. Saga e Michael Myers dhe Laurie Strode përfundon.

Halloween Ends (2022) me Titra Shqip
Halloween Ends (2022) me Titra Shqip
Halloween Ends (2022) me Titra Shqip
Halloween Ends (2022) me Titra Shqip
Halloween Ends (2022) me Titra Shqip
Halloween Ends (2022) me Titra Shqip
Halloween Ends (2022) me Titra Shqip
Halloween Ends (2022) me Titra Shqip
Halloween Ends (2022) me Titra Shqip
Halloween Ends (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Halloween Ends
Vlerësimi IMDb 5.5 783 vota
Vlerësimi TMDb 7.027 245 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Death Saved My Life (2021) me Titra Shqip
Harold Robbins’ Body Parts (2001) me Titra Shqip
Crocodile Island (2020) me Titra Shqip
Doctor (2021) me Titra Shqip
Dawn of the Planet of the Apes (2014) me Titra Shqip
The Fool (2014) me Titra Shqip
Need for Speed (2014) me Titra Shqip
Insidious (2010) me Titra Shqip
Police Story: Lockdown (2013) me Titra Shqip
Death Racers (2008) me Titra Shqip
HollyBlood (2022) me Titra Shqip
4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit