Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 216 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
Halloween 2007 me Titra Shqip

Halloween 2007 me Titra Shqip

E keqja ka një fat.Aug. 31, 2007United States109 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi u burgos për 17 vite të gjata në një çmendinë dhe mori kujdesin (e padobishëm) të Dr. Sam Loomis, Michael Myers – tani një i rritur dhe ende shumë i rrezikshëm – arratiset dhe menjëherë drejtohet në vendlindjen e tij, Haddonfield në Illinois, ku ai dëshiron të gjej motren e tij te vogel. Kushdo që kalon rrugën e tij rrezikon jetën e tij …

Halloween 2007 me Titra Shqip
Halloween 2007 me Titra Shqip
Halloween 2007 me Titra Shqip
Halloween 2007 me Titra Shqip
Halloween 2007 me Titra Shqip
Titulli origjinal Halloween
Vlerësimi IMDb 6.1 110,355 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 1,531 vota

Regjizori

Rob Zombie
Regjizori

Aktorët

Tyler Mane isMichael Myers
Michael Myers
Daeg Faerch isMichael Myers (young)
Michael Myers (young)
Sheri Moon Zombie isDeborah Myers
Deborah Myers
Danielle Harris isAnnie Brackett
Annie Brackett
Brad Dourif isSheriff Leigh Brackett
Sheriff Leigh Brackett
William Forsythe isRonnie White
Ronnie White
Kristina Klebe isLynda van der Klok
Lynda van der Klok
Hanna Hall isJudith Myers
Judith Myers
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip
The Unholy (2021) me Titra Shqip
Aliens vs Predator: Requiem (2007) me Titra Shqip
Ang Babaeng Nawawala sa Sarili (2022) me Titra Shqip
The Breed (2006) me Titra Shqip
Dorian (2003) me Titra Shqip
Rogue River (2012) me Titra Shqip
The Swarm (2020) me Titra Shqip
Open Grave (2013) me Titra Shqip
Alien Raiders (2008) me Titra Shqip
The Deep Ones (2020) me Titra Shqip
Silent Hill (2006) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit