Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 131 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1diasfem.com
Half Brothers (2020) me Titra Shqip

Half Brothers (2020) me Titra Shqip

Nuk ka ikje nga familja.Dec. 04, 2020Mexico96 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një histori në lidhje me lidhjen komplekse me një vëlla që është i vendosur në Meksikë, shëndrohet në një metaforë e marrëdhënies midis vendeve fqinje Amerikë dhe Meksikë.

Half Brothers (2020) me Titra Shqip
Half Brothers (2020) me Titra Shqip
Half Brothers (2020) me Titra Shqip
Half Brothers (2020) me Titra Shqip
Half Brothers (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Half Brothers
Vlerësimi IMDb 6.1 1,261 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 118 vota

Regjizori

Aktorët

Hayes Hargrove isChatty Ride Pair Driver
Chatty Ride Pair Driver
Howard Ferguson Jr. isCorrections Officer Frey
Corrections Officer Frey
Alma Sisneros isSister Helen
Sister Helen
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dragon Wars (2007) me Titra Shqip
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Infinite Storm (2022) me Titra Shqip
Natasha 2007
The Lost City of Z (2017) me Titra Shqip
Honest Thief 2020 me Titra Shqip
Velle (2021) me Titra Shqip
Lolita’s Club (2007) me Titra Shqip
Marvelous and the Black Hole (2022) me Titra Shqip
Little Fockers (2010) me Titra Shqip
Spoiled Brats (2021) me Titra Shqip
Amazon Hot Box (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit