Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 576 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Groundswell (2022) me Titra Shqip

Groundswell (2022) me Titra Shqip

Aug. 21, 2022USA84 Min.TV-G
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një pengese profesionale dhe personale, kuzhinierja e Atlantës Emma udhëton në Hawaii, ku takon Benin, një instruktor i izoluar i sërfit. Jo miqësore për familjen përmban Woke.

Groundswell (2022) me Titra Shqip
Groundswell (2022) me Titra Shqip
Groundswell (2022) me Titra Shqip
Groundswell (2022) me Titra Shqip
Groundswell (2022) me Titra Shqip
Groundswell (2022) me Titra Shqip
Groundswell (2022) me Titra Shqip
Groundswell (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Groundswell
Vlerësimi IMDb 6.4 272 vota
Vlerësimi TMDb 5.333 6 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sex and Lucía (2001) me Titra Shqip
Mission: Possible 2021
My Son (2021) me Titra Shqip
The Hater (2022) me Titra Shqip
Tom and Jerry Cowboy Up! (2022) me Titra Shqip
Bolt (2008) me Dublim Shqip
Romance on the Menu (2021)
Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004) me Dublim Shqip
Honeymoon with Mom (2006) me Titra Shqip
The Valet (2022) me Titra Shqip
Ghost 1990 me Titra Shqip
Bodies Bodies Bodies (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit