Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 383 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Green Lantern: Beware My Power (2022) me Titra Shqip

Green Lantern: Beware My Power (2022) me Titra Shqip

Ushtar. Fener. Hero.Jul. 12, 202287 Min.
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Snajperisti i marinës i shkarkuar së fundmi, John Stewart, është në një udhëkryq në jetën e tij, e cila është e komplikuar vetëm nga marrja e një unaze jashtëtokësore e cila i jep atij fuqitë e Lanternit të Gjelbër të Tokës. Fatkeqësisht, unaza nuk vjen me udhëzime – por vjen me bagazhe, si një turmë vrasësish ndërplanetarë të vendosur për të eliminuar çdo Green Lantern në univers. Tani, me ndihmën e Green Arrow, Adam Strange dhe Hawkgirl, ky ushtar ngurrues duhet të udhëtojë në zemrën e një lufte galaktike Rann/Thanagar dhe disi të ketë sukses aty ku të gjithë Green Lanterns të tjerë kanë dështuar.

Green Lantern: Beware My Power (2022) me Titra Shqip
Green Lantern: Beware My Power (2022) me Titra Shqip
Green Lantern: Beware My Power (2022) me Titra Shqip
Green Lantern: Beware My Power (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Green Lantern: Beware My Power

Regjizori

Jeff Wamester
Regjizori

Aktorët

Aldis Hodge isJohn Stewart / Green Lantern (voice)
John Stewart / Green Lantern (voice)
Jimmi Simpson isGreen Arrow (voice)
Green Arrow (voice)
Ike Amadi isMartian Manhunter (voice)
Martian Manhunter (voice)
Brian Bloom isAdam Strange (voice)
Adam Strange (voice)
Jamie Gray Hyder isHawkgirl (voice)
Hawkgirl (voice)
Mara Junot isLyssa Drak / Banth Dar (voice)
Lyssa Drak / Banth Dar (voice)
Jason J. Lewis isGanthet / Captain Kantus (voice)
Ganthet / Captain Kantus (voice)
Keesha Sharp isVixen (voice)
Vixen (voice)
Simon Templeman isSardath / Console Voice (voice)
Sardath / Console Voice (voice)
Rick D. Wasserman isSinestro (voice)
Sinestro (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dune 2021 me Titra Shqip
Second in Command (2006) me Titra Shqip
Endangered Species (2021) me Titra Shqip
To: Gerard 2020 me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms (2021) me Titra Shqip
Vivo (2021) me Titra Shqip
Bridge of Dragons 1999 me Titra Shqip
Resident Evil: Afterlife (2010) me Titra Shqip
Sherlock Holmes (2009)
Cutthroat Island (1995) me Titra Shqip
Chocolate (2008) me Titra Shqip