Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 60 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Gravity (2013) me Titra Shqip

Gravity (2013) me Titra Shqip

Mos e lëshoOct. 03, 2013United Kingdom91 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dr. Ryan Stone, një inxhiniere e shkëlqyer mjekësore në misionin e saj të parë Shuttle, me astronautin veteran Matt Kowalsky në krye të fluturimit të tij të fundit përpara se të tërhiqej. Por në një shëtitje kozmike në dukje rutinë, ndodh fatkeqësia. Shuttle është shkatërruar, duke i lënë Stone dhe Kowalsky krejtësisht të vetëm, të lidhur me asgjë përveç njëri-tjetrit dhe duke u spirale në errësirën e hapësirës. Heshtja shurdhuese u thotë atyre se kanë humbur çdo lidhje me Tokën dhe çdo shans për shpëtim. Ndërsa frika kthehet në panik, çdo gllënjkë ajri e ha atë pak oksigjen që ka mbetur. Por e vetmja mënyrë për në shtëpi mund të jetë të shkosh më tej në hapësirën e tmerrshme të hapësirës.

Gravity (2013) me Titra Shqip
Gravity (2013) me Titra Shqip
Gravity (2013) me Titra Shqip
Gravity (2013) me Titra Shqip
Gravity (2013) me Titra Shqip
Gravity (2013) me Titra Shqip
Gravity (2013) me Titra Shqip
Gravity (2013) me Titra Shqip
Gravity (2013) me Titra Shqip
Gravity (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Gravity
Vlerësimi IMDb 7.7 818,618 vota
Vlerësimi TMDb 7.16 13,547 vota

Regjizori

Aktorët

Sandra Bullock isDr. Ryan Stone
Dr. Ryan Stone
George Clooney isLt. Matt Kowalski
Lt. Matt Kowalski
Ed Harris isMission Control (voice)
Mission Control (voice)
Orto Ignatiussen isAningaaq (voice)
Aningaaq (voice)
Phaldut Sharma isShariff (voice)
Shariff (voice)
Amy Warren isExplorer Captain (voice)
Explorer Captain (voice)
Basher Savage isSpace Station Captain (voice)
Space Station Captain (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Just My Luck (2006) me Titra Shqip
Draft Day (2014) me Titra Shqip
The Kindergarten Teacher (2018) me Titra Shqip
Don’t Tell a Soul (2020)
The Revenant (2015) me Titra Shqip
Let Him Go (2020) me Titra Shqip
L.A. Confidential (1997) me Titra Shqip
Silent Night (2020) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
Like Father (2018) me Titra Shqip
The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip
Barbara Broadcast (1977) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit