Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 94 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Grace of Monaco (2014) me Titra Shqip

Grace of Monaco (2014) me Titra Shqip

Apr. 22, 2014BE103 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e krizës së martesës dhe identitetit të ish-yllit të Hollivudit Grace Kelly, gjatë një mosmarrëveshjeje politike midis Princit Rainier III të Monakos dhe Charles De Gaulle të Francës, dhe një pushtimi francez të afërt të Monakos në fillim të viteve 1960.

Grace of Monaco (2014) me Titra Shqip
Grace of Monaco (2014) me Titra Shqip
Grace of Monaco (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Grace of Monaco
Vlerësimi IMDb 5.7 19,957 vota
Vlerësimi TMDb 6 494 vota

Regjizori

Olivier Dahan
Regjizori

Aktorët

Nicole Kidman isGrace Kelly
Grace Kelly
Milo Ventimiglia isRupert Allan
Rupert Allan
Paz Vega isMaria Callas
Maria Callas
Tim Roth isPrince Rainier III
Prince Rainier III
Parker Posey isMadge Tivey-Faucon
Madge Tivey-Faucon
Frank Langella isFather Francis Tucker
Father Francis Tucker
Derek Jacobi isCount Fernando D'Aillieres
Count Fernando D'Aillieres
Geraldine Somerville isPrincess Antoinette
Princess Antoinette
Roger Ashton-Griffiths isAlfred Hitchcock
Alfred Hitchcock
Nicholas Farrell isJean-Charles Rey
Jean-Charles Rey
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Joe Bell (2021) me Titra Shqip
Happy (2015) me Titra Shqip
I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
Sniper: Ghost Shooter 2016 me Titra Shqip
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
All About Eve (1950) me Titra Shqip
Despite the Night (2015) me Titra Shqip
Infinite (2021) me Titra Shqip
Arrival (2016) me Titra Shqip
Free Willy: Escape from Pirate’s Cove (2010) me Titra Shqip
Entrapment 1999 me Titra Shqip
Gabriel’s Rapture: Part III (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit