Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 214 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Goodnight Mommy (2022) me Titra Shqip

Goodnight Mommy (2022) me Titra Shqip

Sekretet më të errëta të familjes mbeten të fshehura.Sep. 16, 2022France91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur vëllezërit binjakë mbërrijnë në shtëpi për të gjetur sjelljen e nënës së tyre të ndryshuar dhe fytyrën e mbuluar me fasha kirurgjikale, ata fillojnë të dyshojnë se gruaja nën garzë mund të mos jetë nëna e tyre.

Goodnight Mommy (2022) me Titra Shqip
Goodnight Mommy (2022) me Titra Shqip
Goodnight Mommy (2022) me Titra Shqip
Goodnight Mommy (2022) me Titra Shqip
Goodnight Mommy (2022) me Titra Shqip
Goodnight Mommy (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Goodnight Mommy
Vlerësimi IMDb 6.5 25 vota
Vlerësimi TMDb 5.903 62 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Our Lady of San Juan, Four Centuries of Miracles (2021) me Titra Shqip
Exiled (2006) me Titra Shqip
A Girl Walks Home Alone at Night (2014) me Titra Shqip
The Hills Have Eyes 2006
Stuck Apart (2021)
The Cured (2017) me Titra Shqip
In Good Hands (2022) me Titra Shqip
Montana Story (2022) me Titra Shqip
Black Bear 2020
Shutter Island (2010) me Titra Shqip
Superhost (2021) me Titra Shqip
Terrorizers (2021) me Titra Shqip