Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 315 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Good on Paper (2021) me Titra Shqip

Good on Paper (2021) me Titra Shqip

Nëse ai kontrollon të gjitha kutitë tuaja, kontrolloni përsëri.Jun. 23, 2021United States92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Andrea Singer gjithmonë e ka vendosur karrierën e saj të komedisë stand-up në vend të parë, dhe dashuria nuk ka qenë kurrë përparësi. Takimi me Dennis, një nerd ekstravagant me një hijeshi çarmatosëse, megjithatë, e shtyn atë ta ulë mburojën. Shoqja e saj më e mirë Margot, megjithatë, nuk është e bindur që Dennis është me të vërtetë ashtu siç duket dhe e nxit Andrean të hetojë.

Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Good on Paper
Vlerësimi IMDb 5.6 3,590 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 82 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Skin Trade (2014) me Titra Shqip
A Hero (2021) me Titra Shqip
Wyrmwood: Apocalypse (2022) me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
The Woman in the Window (2021)
Private (2003) me Titra Shqip
Backdraft 2 (2019) me Titra Shqip
Made in Chinatown (2021)
Admiral (2015) me Titra Shqip
M3GAN (2022) me Titra Shqip
Serena (2014) me Titra Shqip
The White Storm (2013) me Titra Shqip