Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 127 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Good Luck (2014) me Titra Shqip

Good Luck (2014) me Titra Shqip

May. 30, 2014Brazil90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas disa problemeve të sjelljes, adoleshenti John shtrohet në një klinikë psikiatrike nga familja e tij. Aty takohet me Judithin, me të cilën shumë shpejt bie në dashuri. Problemi është se ajo nuk ka shumë kohë për të jetuar dhe ata e dinë këtë. Kjo nuk do të pengojë shfaqjen e një romance të madhe në klinikë.

Good Luck (2014) me Titra Shqip
Good Luck (2014) me Titra Shqip
Good Luck (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Boa Sorte
Vlerësimi IMDb 6.7 645 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 30 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Call Jane (2022) me Titra Shqip
A Thursday (2022) me Titra Shqip
Shutter Island (2010) me Titra Shqip
Arbëria (2019) me Titra Shqip
Infection (2004) me Titra Shqip
Payback 2021
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
Cake (2014) me Titra Shqip
Forty Shades of Blue (2005) me Titra Shqip
Needle Boy (2016) me Titra Shqip
Like Father (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit