Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 477 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Godspeed (2022) me Titra Shqip

Godspeed (2022) me Titra Shqip

May. 23, 2022Turkey119 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ish-kapiten ushtrie udhëton në Dalyan për të ndaluar të dashurin e mikut të tij të martohej me një burrë tjetër, por pikëllimi dhe trauma nga një tragjedi luftarake e prishin udhëtimin e tij.

Godspeed (2022) me Titra Shqip
Godspeed (2022) me Titra Shqip
Godspeed (2022) me Titra Shqip
Godspeed (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Yolun Açik Olsun
Vlerësimi IMDb 6.7 810 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 9 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cleveland Abduction (2015) me Titra Shqip
In the Tall Grass (2019) me Titra Shqip
The Platform (2019) me Titra Shqip
Death of a Telemarketer (2020) me Titra Shqip
Being the Ricardos (2021) me Titra Shqip
Our Friend (2021) me Titra Shqip
Lost Bullet 2 (2022) me Titra Shqip
Zooey (2021) me Titra Shqip
Fear and Loathing in Las Vegas (1998) me Titra Shqip
Bessie (2015) me Titra Shqip
The Father (2021) me Titra Shqip
Captive (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit