Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 93 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Godse (2022) me Titra Shqip

Godse (2022) me Titra Shqip

Jun. 17, 2022India142 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vyshali, ndihmës mbikëqyrësi i policisë, ngarkohet me forcë të merret me rrëmbyesin e panjohur Godse, i cili mban peng disa personalitete të profilit të lartë. Pse i rrëmbeu, cilat janë kërkesat e tij dhe çfarë dëshiron të arrijë?

Godse (2022) me Titra Shqip
Godse (2022) me Titra Shqip
Godse (2022) me Titra Shqip
Godse (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal గాడ్సే
Vlerësimi IMDb 5.6 991 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wind Chill (2007) me Titra Shqip
Attack on Finland (2021) me Titra Shqip
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
Venom (2018) me Titra Shqip
The Trip (2021) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Godzilla vs. Kong 2021 me Titra Shqip
Cowboys & Aliens (2011) me Titra Shqip
Godzilla 2014
Lila & Eve (2015) me Titra Shqip
Insidious: Chapter 3 (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit